Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat'a hoşgeldiniz.. Firmamız Bahçelievler evden eve nakliyat sektöründe 1953 yılından bu yana hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Bahçelievler Nakliyat Şirketi Ev,ofis ve Villalarınızı özen ve titizlikle taşımaktadır. Bahçelivler / Çolakoğlu Nakliyat A.Ş Fiyat bilgisi için; Danışma Hattı: 444 55 97 - GSM: 0532 735 90 95  Bahçelievler evden eve nakliyat, tüm istanbul'da evden eve nakliyat hizmeti vermekte. yüksek kaliteli ev nakliyesi ve depolama hizmetleri sunmaktadır. Bahçelievler nakliyat olarak; Biz güvenli ve zamanında yeni hedefe ulaşmak için eşyalarınızı alarak yeni yere teslim ediyoruz. Çolakoğlu nakliyat şehiriçi ve uluslararası nakliye uzmanlığında taşınabilirsiniz.. Kıdemli vatandaş, askeri ve uzun mesafe indirimleri nakliye ve hizmet taşıma   mevcuttur. Bize ulaşın

çolakoğlu nakliyat,bahçelievler evden eve nakliyat

Bahçelievler evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenler Çolakoğlu nakliyat sizlere özel indirimler sunmakta..

İstanbul Bahçelievler ilçesine birçok nakliyemiz olmuştur. Adres bulma trafik saatleri yol durumu gibi tüm detaylar hakkında size bilgiler verilerek sizin en uygun zamanı seçmeniz için yardımcı olunmaktadır. İstediğiniz gün ve saat de ekspertiz ve nakliye işlemini aynı gün içinde gerçekleştirmekteyiz. bahçelievler evden eve nakliyatTaşıma işlemlerimiz sigorta kapsamı altında yapılmaktadır. Sizlerle beraber evden eve nakliyat bahçelievler  konusunda 61 yıldır hizmet vermekteyiz.

BAHÇELİEVLER TANITIM..

Bahçelievler, Türkiye'nin İstanbul iline bağlı bir ilçe. Avrupa yakasında, güneyden Bakırköy'e, batıdan Küçükçekmece'ye, kuzeyden Bğcılar'a ve doğudanGüngören'e komşudur. 1992'de Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur.Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer ve Bahçelievler olmak üzere 11 mahalleden oluşmaktadır. İlçeye bağlı bucak veya köy yoktur.

1950'li yıllara kadar bugün Bahçelievler ilçesinin bulunduğu bölgede Kocasinan ve Yenibosna köyleri vardı. Bahçelievler’in bulunduğu kesim, Bakırköy’ün O-1 karayolunun (eski E-5) kuzeyine doğru büyümesiyle oluşmuştur.

Bahçelievler’in nüfusu da, komşu ilçelerinin nüfusu gibi, 60’lı yıllardan itibaren çok hızlı bir artış gösterdi. 1960 yılında 8.500 olan nüfus, 5 yıl sonra 1965'te 20.881’e çıktı. 1975 yılında ise, Bahçelievler’in nüfusu 100 bini aşmıştır.

 

Sitemiz DMCA'nın içerik koruma sertifikasına sahip olup, kopyalanan her içerik sitenize zarar verir ve google sıralamalarında yok olmasına yol açar. DMCA.com Protection Status
Firmamı istanbul evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra ofis taşımacılığı ve ankara evden eve aramalarında siz değerli müşeterilerine hizmet vermektedir.

Kaliteli taşımacılık anlayışını 1953 yılından bugune taşıyarak ne kadar kaliteli bir kurum oldugunu göstermektedir.

Kurulluş : 1953
Copyright © 2016 By Tema Like.