Evden Eve NAKLİYAT
 
Emniyetli Ambalajlama
 
Sigortalı Nakliyat
   
 
 
 
     
 
Nakliyat Hizmetlerimiz
Evden Eve Nakliyatta bir telefon kadar uzağız size...
avcılar evden eve nakliyat
Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliye

Avcılar Nakliyat

 


ofis ve büro taşımacılığı
  Hizmetlerimiz > Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat'a hoşgeldiniz..

Firmamız Avcılar evden eve nakliyat sektöründe 1953 yılından bu yana hizmet vermektedir.
Müşteri memnuniyetine önem veren Avcılar Nakliyat Şirketi Ev,ofis ve Villalarınızı özen ve titizlikle taşımaktadır.

Firmamız bu alanda siz değerli müşterilerimize 1953 yılından beri hizmet vermektedir,İstanbul evden eve nakliyat avcılar bölgesinde %25 indirim uygulayarak taşınanlara kolaylıklar sunmaya devam edecektir.

444 55 97

Avcılar Evden eve nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmuştur.Bizim için karşılıksız müşteri memnuniyeti bir ön koşuldur. Eşyalarınızı büyük bir özenle paketler ve araçlarımıza yükleriz. Taşımacılık için doğru çözümlerle tanışın. Eşyalarınız evinizden çıkarılırken gösterilen özen yerleştirirken de aynı şekilde olmalıdır. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir.

avcılar nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat firmamız 7/24 ulaşabileceğiniz telefonlarımızla sizlere kusursuz bir taşınma garantisi vermektedir..

Firmamız mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ve sahip olduğumuz iş disiplini ve felsefesi memnun müşteri sayımızı günden güne artırmaktadır.

Çalışma ve Güvenlik esasları, kullandığımız malzemeler, ambalajlama, yükleme, indirme işlemlerini nasıl gerçekleştirdiğimizi görecek ve bizden taşımamızı istediğiniz eşyanın her parçasını büyük bir özen ve dikkat gösterildiğini göreceksiniz.
Eğer Avcılar Bölgesine taşınacaksanız taşınma işleminiz icin bölge hakkında detaylı bilgi için;

Avcılar ilçesine ait önemli bilgi ve web sayfaları

Avcılar, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. Avcılar, ilçenin doğusunda Küçükçekmece gölü ile Küçükçekmece ilçesi, güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiş ve yaklaşık 3.850 hektar yani 38,5 milyon m²'lik bir yüzölçümüne sahiptir. İstanbul'a 27 km. uzaklıktadir. TEM otoyolu, E-5 (D-100) karayolu ilçe sınırları içinden geçmektedir.

Wikipedia Avcılar

Avcılar Belediyesi

Avcılar Kaymakamlığı
Avcılar Nakliyat A.Ş Fiyat bilgisi için;
444 55 97