Evden Eve NAKLİYAT
 
Emniyetli Ambalajlama
 
Sigortalı Nakliyat
   
 
 
 
     
 
Nakliyat Hizmetlerimiz
Evden Eve Nakliyatta bir telefon kadar uzağız size...
 

 

ofis ve büro taşımacılığı
   Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat'a hoşgeldiniz..

Firmamız
Ataşehir evden eve taşımacılık sektöründe 1953 yılından bu yana hizmet vermektedir.
Müşteri memnuniyetine önem veren Ataşehir Nakliyat Şirketi Ev,ofis ve Villalarınızı özen ve titizlikle taşımaktadır.

İçerenköyde bulunan istanbul evden eve nakliyat ile yapacağınız taşımalarda indirim başladı hemen ara.

Firmamız bu alanda siz değerli müşterilerimize 1953 yılından beri hizmet vermektedir,

Ataşehir Evden eve nakliyat 444 55 97 Hizmet ağımıza sizde katılın. Yeditepe'deki Nakliyat Ofisimize bekleriz.

NAKLİYAT KAHVE

Ataşehir Evden Eve Nakliyat firmamız sizleri asansörlü taşıma ile daha ilkeli bir taşınma için 14. kata kadar taşıma yapabilecek araç ve gereçlere sahiptir.

Evden eve nakliyat çok kolay gibi görülsede gerçekten çok riskli ve titizlik gerektiren bir iştir, firmamız nakliyat sektöründe tamamen farklı imajda bir firmadır... Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli farkımız bir ev taşımasında bir insanın yuvasını bir yerden yeni bir yere taşıdığımızı yeni kuracağı yuvasına bizimle iyi veya kötü başlangıcıdır. Bizden memnun kalmaları ve yeni ümitlerle taşınacakları yuvalarına sorunsuz girmeleri için elimizden gelen hertürlü fedakarlıkları yapmaktayız. ataşehir evden eve nakliyat sektöründe bir ilki de firmamız gerçekleştirerek taşınacağınız yeni adresinizi temizliyor ve taşınmanızı hijenik bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Taşınmakmı İstiyorsunuz ?
Kaliteli, Asansörlü, Sigortalı, İlkeli, Hijenik, Hızlı ve Güvenli Taşınmanız İçin
Doğru Adrestesiniz...

Ataşehir ilçesine ait önemli bilgi ve web sayfaları

Ataşehir 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Maltepe, batısında Kadıköy, kuzeybatısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine komşudur. İlçe 25,84 kilometrekaredir, nüfusu 361.621'dir ve sınırları dahilinde toplam 17 mahalle vardır. 5747 Sayılı, Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun, 6 Mart 2008’de TBMM’de Kabul edildi. Kanunun ‘İlçe kurulması’ başlığı altındaki 1. maddesinin 18. bendinde, Ataşehir İlçesi şöyle tanımlanıyor: “Ekli (16) sayılı listede adları yazılı mahalleler ile mahalle kısımları merkez olmak ve aynı adla bir belediye kurulmak üzere İstanbul İli’nde Ataşehir İlçesi kurulmuştur.”Ataşehir TOKİ'nin yatırımlarının odak noktasıdır ve bir uydukent olarak görülür.Çünkü yerleşimi çok planlı ve belediye işleri sıktır.Bünyesinde Palladium ve Optimum gibi AVMleri bulundurur.

Wikipedia Ataşehir

Ataşehir Belediyesi
Ataşehir Nakliyat A.Ş Fiyat bilgisi için;
444 55 97

Bu yazıyı okurken paylaşmak isteyebilirsiniz!